60-105 Poznań, Kopanina 28/32/C
+48 502 610 418
biuro@zawszeczysto.pl

Regulamin

 1. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.
 2. Pralnia dywanów ZAWSZE-CZYSTO  przyjmuje zamówienia do realizacji według naszego  cennika.
 3. Pralnia pomimo dużego doświadczenia i stosowania wyselekcjonowanych maszyn i chemii nie gwarantuje zawsze całkowitego usunięcia plam z silnych barwników (np. moczu z wełny, mocnych barwników spożywczych, plam dopieranych domowymi sposobami, plam zapieranych nieodpowiednimi środkami chemicznymi, które mogą spowodować utrwalenie plam lub spalenie włókien)
 4. PAMIĘTAJ, zapierając „domowo” plamy- nie wyciągniesz chemii którą wcierasz…Każdą chemie należy odessać i wypłukać a wcześniej odpowiednio dobrać chemię do danej tkaniny.
 5. Każdy dywan i wykładzina  przed całym procesem prania jest opisany numerem, zmierzony i często fotografowany, a w szczególności miejsca uszkodzone i plamy.
 6. Na dywanach wykonanych z włókien polipropylenowych w miejscach intensywnie użytkowanych: ciągi komunikacyjne mogą pozostać przetarcia będące wynikiem uszkodzeń runa/piasek ścina runo dywanu.
 7. Dywany klejone, podklejane, usztywniane mączką kostną mogą ulec rozklejeniu (Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za tego typu dywany. Klient zleca czyszczenie takiego dywanu tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność) Dywany z klejonym spodem są przyjmowane warunkowo do prania.
 8. Pralnia nie odpowiada za wady ukryte dywanu (wady konstrukcyjne ,wady dotyczące złego farbowania dywanu), w miejscu przegniłym od spodu dywan może ulec pęknięciu.
 9. W przypadku stwierdzenia iż dywan może ulec zniszczeniu, Pralnia zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania usług prania ww. dywanu
 10. Ceny prania podane na stronie nie zawierają kosztów dostawy/transportu/ Na życzenie wystawiamy faktury VAT.
 11. Każdy dywan przechodzi 2-3 krotny etap prania. Trzepanie, odkurzanie, szamponowanie, pranie ekstrakcyjne-odkurzanie
 12. Ceny zawarte w cenniku nie zawierają innych ukrytych kosztów.
 13. Czas realizacji zamówienia wynosi nie więcej niż 4-7 dni roboczych od chwili przyjęcia dywanu.
 14. Dywany odbierane są w naszej siedzibie lub naszym transportem w Poznaniu i najbliższych okolicach.
 15. Reklamacje  są przyjmowane do 48h od dostarczenia/wydania wypranego dywanu. Pralni przysługuje 7 dni na rozpatrzenie reklamacji. W przypadku przyjęcia reklamacji koszt przesyłki ponosi firma czysto.poznan.pl. W przypadku nie przyjęcia reklamacji koszty przesyłki ponosi klient.
 16. Reklamacje realizujemy do 14 dni roboczych.
 17. Zamawiając dodatkowe usługi typu impregnacja lub usuwanie roztoczy poinformuj przy oddawaniu dywanu do pralni lub u kierowcy.
 18. Po 90 dniach od powiadomienia ( dzwonimy z naszego numeru firmowego dostępnego na stronach, piszemy sms, maile) o gotowych do oddania po praniu dywanach, w sytuacji całkowitego braku kontaktu-zostaną one zutylizowane.
 19. Jak masz jakieś dodatkowe pytania to ZADZWOŃ:502-610-418