60-105 Poznań, Kopanina 28/32/C
+48 502 610 418
biuro@zawszeczysto.pl

Pranie Tapicerek Meblowych

PRALNIA DYWANÓW ZAWSZE CZYSTO z własnym transportem dywanów oraz USŁUGI KARCHER POZNAŃ z dojazdem do klienta.

 Pranie tapicerek meblowych.

Skuteczne, wykonane profesjonalnie pranie tapicerki jest zalecane co najmniej raz do roku.

Tylko wówczas usuniesz  brud i plamy ale również roztocza i grzyby i inne bakterie z  powierzchni swoich kanap czy foteli..

Natomiast na co dzień powinno być  we własnym zakresie dokładne odkurzanie wszystkich mebli tapicerowanych przynajmniej raz w tygodniu.

Cykliczne odkurzanie zapobiega zagrożeniu, ze kurz, brud  wejdzie głęboko w głąb tkaniny.

Wtedy dużo trudniej przywrócić jej pierwotna barwę i czystość.

Drobinki z resztek jedzenia, kurz a nawet piasek powodują powolne ścieranie tkanin.

 

modern-living-room-gallery-simple-decoration-on-living-design-ideas

Im więcej na sofach i fotelach zbierze się kurzu, włosów, okruchów jedzenia i co tam jeszcze może dołączyć się do tkanin, tworzy się wówczas źródło doskonałego podłoża hodowlanego dla mikroskopijnych szkodników, takich jak roztocza.

Dobrym sposobem, aby zapobiec większości brudu wnikającego w głąb tkaniny sofy i foteli jest umieszczanie narzuty nad nimi. Nie zawsze to jednak estetyczne rozwiązanie.

Spróbuj także ustawić meble z dala od okien, tak aby kolory tkanin nie wyblakły przez bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Oczywiście, jeśli nie masz czasu lub energii oraz specjalistycznych maszyn do czyszczenia kanapy, foteli czy krzeseł możesz zatrudnić profesjonalną firmę zajmującą się praniem tapicerki  i dywanów.

Takie firmy jak Nasza są w pełni przeszkolone w temacie prania tapicerki , maja, a przynajmniej powinny mieć najnowocześniejszy sprzęt do prania i specjalistyczną wiedzę oraz skuteczne i bezpieczne środki chemiczne aby bezpiecznie i skutecznie oczyścić każdy rodzaj materiału.

pranie kanapy

Czyszczenie kanapy

ZADZWOŃ I ZAMÓW USŁUGĘ: +48 506 79 79 77