60-105 Poznań, Kopanina 28/32/C
+48 502 610 418
biuro@zawszeczysto.pl

O PRALNI

PRALNIA DYWANÓW ZAWSZE CZYSTO z własnym transportem dywanów oraz USŁUGI KARCHER POZNAŃ z dojazdem do klienta.

Pranie dywanów i wykładzin.

Jesteśmy ponad dekadę skutecznym  i rzetelnym wykonawcą profesjonalnych usług w zakresie czyszczenia dywanów, wykładzin biurowych i dywanowych oraz prania wszelkich rodzajów tapicerek.

Używamy najlepszych i sprawdzonych maszyn oraz bezpiecznych dla otoczenia preparatów chemicznych, aby zapewnić naszym klientom doskonałą usługę.

Zajmujemy powstrzymywaniem alergii oraz zagrożeń powstałych z obecności roztoczy oraz  bakterii znajdujących się w zabrudzonych dywanach i tkaninach. Proponujemy Państwu usługi, które są w stanie całkowicie wyeliminować wszelkie roztocza.

Usługi nasze świadczymy w siedzibie Pralnia dywanów ZAWSZE CZYSTO przy ulicy Kopanina 28/32/C w Poznaniu, oraz z dojazdem do klienta.

Nasza ręczna pralnia jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem na wszelkie bardzo mocno zabrudzone dywany.W przeciwieństwie do automatycznych pralni jesteśmy bardziej dokładni i zajmiemy się każdą plamą na Twoim dywanie która nadaje się do usunięcia.

Używamy specjalistycznych odplamiaczy i szorowarek.

Równolegle dla innego profilu klienta od lat świadczymy również usługi KARCHER Poznań z dojazdem do klienta na terenie Poznania i okolic.

Na życzenie klienta wystawiamy FV.

ZAWSZE CZYSTO to:

 • Usługi KARCHER
 • PRALNIA DYWANÓW
 • RĘCZNE pranie dywanów wełnianych, orientalnych  i syntetycznych,
 • czyszczenie tapicerek,
 • pranie wykładzin dywanowych i biurowych,
 • czyszczenie materacy,
 • karcher krzeseł biurowych,
 • pranie foteli,
 • czyszczenie stopni schodów,
 • karcher puf, maskotek itp,
 • osuszanie zalanych dywanów, wykładzin biurowych

Cały czas wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych stałych i nowych klientów oferując szybkie terminy realizacji usług czyszczenia.

Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy możliwość realizacji zleceń w godzinach nocnych oraz w weekendy, gdy zajdzie taka potrzeba. Naszymi klientami są:Markety, Galerie Handlowe, Restauracje, Kluby, szkoły.

Odbieramy dywany do prania w gminach ościennych takich jak:Spławie, Luboń, Komorniki, Szczepankowo, Skórzewo, Dopiewo, Palędzie, Dąbrowa, Dąbrówka, Przeźmierowo, Janikowo,  Tarnowo Podgórne, Suchy Las, Złotniki, Rokietnica, Swarzędz, Koziegłowy, Czerwonak, Chyby,  Biedrusko.

Do prania większych powierzchni wykładzin dywanowych i biurowych  stosujemy dodatkowo szorowarki walcowe i jedno-tarczowe Karcher BR oraz Karcher BDS.

Na uporczywe zabrudzenia i plamy stosujemy sprawdzone i wyselekcjonowane odplamiacze które w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwolą usunąć wszelkie usuwalne plamy i zanieczyszczenia.

Nasze środki chemiczne są bezpieczne dla alergików i dzieci oraz zwierząt domowych.

Największe szanse na pozbycie się usuwalnych  zabrudzeń  z Twojego dywanu daje pralnia dywanów ZAWSZE CZYSTO.